LR Hakkında

HomeLR Hakkında

LR Health & Beauty Aloevera şirketi,Almanya,Türkiye ile birçok Avrupa Ülkesinin bakanlıklarınca  Ve Dünya sağlık kuruluşlarınca onaylı sertifikalı ve belgeli Tamamen Doğal ve Bitkisel(aloeveralı) yollarla ürettiği ürünleri ile Avrupa’da en hızlı başarıya ulaşan Network Marketing(doğrudan pazarlama) şirketlerinden biri haline geldi.

LR health& beautly systems şirketi kozmetik(delux),derma kozmetik(microsilver) ve sağlık ürünleri(aleo vera içerilkli) üreten , 30 yillik bir Alman şirketi. Tum urunlerini Almanya nın  ahlen kentinde  uretiyor. 33 ülke pazarında olan ve dünyada  en çok tercih edilen ve dünya starlarının kullandığı ve aynı zamanda şirketimiz  ünlü isimlerin adlarını  ürünlerine vererek markalaştıran markalardan biri .dünya  Uluslararası kozmetik derneğine (VKE) üye tek network firmasıdır. Ulusararası koku derneği IFRA’ya üyedir. Avrupa’nın en büyük üretim tesisine sahip network firmasıdır. Ürünleri Türkiye ve Almanya Sağlık Bakanlığı ve Dermatest onaylı olup, İnstutit Freesenius sertifikası vardır. IASC Aloe veranın dünya çapındaki derneğine üyedir. Ürünleri hayvanlar üzerinde değil, gonullu insanlar üzerinde test edilmektedir. LR 1985 yılında kurulmuş Alman sağlık bakanlığı ve Türkiye sağlık bakanlığınca  onaylı ayrıca uluslararası bir çok sertifikaya sahip şirketimizin  Ürünleri katkı maddesi ve kimyasal içermemekle beraber  tamamen bitkisel ve mineral bazlı vitamin desteklidir. ,ayrıca yoğun Aloe vera içeriyor. Buda cildin hızlı onarımını yenilenmesini  sağlıyor.

Sağlık ürünlerimiz ve derma kozmetik ürünlerimiz Egzama ,sedef ,zona ,vitiligo,mantar,varis, eklem ağrısı,bel fıtığı,boyun fıtığı,kilo,siyah nokta akne sivilce problemi,cilt lekeleri ve gözenek problemi,yüz kırışıklığı ve ameliyat izleri problemi,saç kıran ve saç dökülmesi ve sayamadığım bir çok   rahatsızlıklarda kısa sürede iyileştiren  aleo vera içerikli sağlık ürünleri ve ag+ iyonu içerikli derma kozmetik microsilver ürünlerimizdir.kozmetik(delux) ürünlerimiz ise su bazlı mineralli ve vitamin destekli olup sadece kozmetik ürünlerimiz İtalya da üretilerek estee lauder ve chanel ile aynı banttan çıkmaktadır LR Türkiye pazarına 2003-2004 yıllarında girdiği halde çok fazla yaygın olmamasının bir kısım nedenlerinden  en önemlisi avrupa pazarına uygun olan fiyatının Türkiye de alım gücünün üzerinde olmasından  iş ortaklarının LR’ı  yayamaması..2013-2014 yılında Lr ürünleri nin fiyatını türkiye pazarına uyarlayarak her bütçeye uygun hale getirmesi ve yeni iş ortaklarının da büyük katkısıyla LR Türkiye de  %350  cirosal büyüme hacmine %460 iş ortaklığı büyümesine  ulaştı.Türkiye genelinde bir çok ünlüde dahil kullanıcı sayısı ve iş ortağı sayısı hızla artmaktadır..LR Healt & Beauty şirketinde  iş ortaklığı paket alarak başlıyor iş ortağı olmayı kabul ettiğinizde ,giriş aidat ücreti kota ciro zorunluluğu olmadan  vermiş olduğunuz paranın karşılığında satış fiyatından değil,geliş fiyatından Lr Katalogdan sizin seçmiş olduğunuz ürünleri alma fırsatını yakalamış oluyorsunuz. Üç çeşit üyelik paketi var.iş ortaklığı paketlerini sayfamızdaki Üyelik Paketleri kısmından detaylı inceleyebilirsiniz.

Dizayn: Adana SEO